Operator wtryskarek karuzelowych (BELGIA)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Kluisbergen-Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kluisbergen-Belgia

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w projektowaniu, produkcji I sprzedaży obuwia roboczego, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operatora wtryskarek karuzelowych (BELGIA)

OBOWIĄZKI:

  • Produkcja obuwia roboczego (kalosze)
  • Umieszczanie materiału (poliuretanu) z którego wykonany jest but na formie, nadzór procesu produkcji, obcinanie nadmiaru materiału
  • Czyszczenie formy w celu produkcji następnego buta
  • Obsługa karuzelowej wtryskarki do produkcji obuwia
  • Obsługa obcinarki

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze wtryskarek, najchętniej karuzelowych
  • Pozytywne referencje od byłego pracodawcy
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Zainteresowanie długoterminowym zatrudnieniem

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 16 Euro brutto/godz (zmiana poranna oraz popołudniowa); 18 Euro brutto/godz (zmiana nocna)
  • Vouchery żywnościowe
  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z prawem belgijskim, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, budowanie prawa do emerytury belgijskiej
  • Umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowane łącze internetowe, woda, gaz i prąd w cenie - płatne 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech tygodniach roboczych
  • Premia na koniec roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Bonus wakacyjny - 15% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłki na dzieci dla każdego dziecka
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości od miejsca zakwaterowania)
  • Wskazówki od naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.