Opis stanowiska pracy

Interesujesz się branżą produkcyjną ? Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe? A może masz już za sobą pierwsze sukcesy w pracy ?

Nie zwlekaj !

Dołącz do naszego zespołu – aplikuj już dziś !

OPERATOR WSPARCIA PRODUKCJI

ŚWIEBODZIN I OKOLICE

NR REF: TECH/SWIE/8/14

Zasięg: Świebodzin oraz Cigacice ( 15 km od Świebodzina), Zielona góra (15 km od Cigacice), Sulechów

OPIS STANOWISKA :

  • Czynności wsparcia produkcji – wizualna kontrola podzespołów metalowych i laminatów, włókien szklanych
  • Segregacja półproduktu – obróbka wstępna;
  • Realizacja oczekiwań ilościowych i jakościowych kontrahenta;
  • Praca w systemie zmianowym;
  • Praca w oparciu umowy przedłużane cyklicznie;

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE:

  • Wysoka precyzja działania;
  • Sprawność manualna;
  • Spostrzegawczość;
  • Umiejętność działania wg procedury, dokładność;
  • Zaangażowanie w realizację wyznaczonych zadań;
  • Motywacja wewnętrzna;
  • Odpowiedzialność;
  • Mile widziane Prawo Jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Podstawowa znajomość rys. technicznego – będzie atutem

OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową i odpowiednie warunki pracy;
  • Pracę w systemie zmianowym;
  • Pracę w zespole młodych ludzi;
  • Szkolenia stanowiskowe;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie z branży motoryzacyjnej, awionicznej jak i innych - najlepsze osoby mają szansę na stałe zatrudnienie

Oferta kierowana jest do osób pełnoletnich , mile widziane osoby uczące się .

(nie jest to warunkiem koniecznym)

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami w ciągu 2-7 dni roboczych.

W tytule wiadomości należy wpisać– NR REF. TECH/SWIE/8/14

Prezentacja firmy

Spółka powstała w 2006 roku, jest częścią międzynarodowej Grupy Kapitało... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta