Operator Wózków

Nestlé Waters

Nałęczów, lubelskie

Nestlé Waters Nestlé Waters
NESTLE POLSKA S.A.
ODDZIAŁ NESTLE WATERS
Producent wody butelkowanej posiadający w swoim portfolio marki
Nałęczowianka, Nestle Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier
poszukuje kandydatek/ów na stanowisko:

(praca sezonowa: lipiec-sierpień)

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Nałęczowianka w Nałęczowie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie sezonowej umowy o pracę, na pełen etat, bezpośrednio przez Oddział Nestle Waters
  • Konkurencyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez pracodawcę, Pracowniczy Program Emerytalny, świadczenia z funduszu socjalnego)
  • Atrakcyjne dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta
  • Możliwość zdobycia nagród finansowych za zgłaszane pomysły oraz za aktywności rozwojowe
  • Program wdrożenia nowego pracownika na stanowisku pracy - u nas możesz zdobyć pierwsze doświadczenie jako operator wózka widłowego i poznać specyfikę funkcjonowania Centrum Dystrybucyjnego w praktyce

Główne zadania:

  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Odbiór towaru z linii produkcyjnej i składowanie go w magazynie
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Przepakowywanie i inwentaryzacja materiałów
  • Przestrzeganie zasad BHP i dbanie o jakość produktu

Od kandydatek/ów oczekujemy:

  • Posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych (dodatkowym atutem będzie praktyczna umiejętność ich obsługi oraz posiadanie uprawnień na wózki wysokiego składu)
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Wykształcenie min. zawodowe

Szukasz pracy na wakacje prześlij swoje CV do 10.07.2019

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.