Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientow, niemieckich firm logistycznych o zasiegu miedzynarodowym poszukujemy kandydatow na stanowisko operatorow wozkow widlowych (np. klamrowych).

Praca 3-zmianowa z mozliwosci nadgodzin. Praca polega tylko i wylacznie na prowadzeniu wozkow widlowych (rozladunek, zaladunek) na magazynach.

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia na wozek widlowy (polskie lub niemieckie)
- kilkuletnie doswiadczenie w pracy na wozku widlowym
- minimum komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku na miejscu)
- mile widziany wlasny samochod
- gotowosc do pracy na 3 zmiany
- gotowosc do podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych i umiejetnosci jezykowych
- gotowosc do przeprowadzenia sie na stale do Niemiec
- mile widziane rowniez Panie spelniajace kwalifikacje zawodowe

Oferujemy:
- prace stala na kilka lat
- firma oplaca zakwaterowanie dla pracownika przez pierwszy miesiac zatrudnienia, (po tym okresie na koszt wlasny) oraz diete za kazdy dzien pracy
- mozliwosc rozwoju (kursy zawodowe)
- gwarantowana premia co miesiac za wydajnosc i obecnosc w pracy
- umowe o prace na czas nieokreslony na niemieckich warunkach (niemieckie ubezpieczenie i podatek)
- wsparcie polskiego koordynatora

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia co miesiac
Branża / kategoria:
Praca Logistyka