operator wózków bocznych (reachtruck)/orderpicker

Randstad Polska Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne.

Dla jednego z naszych holenderskich klientów w branży produkcyjnej poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 15088
Praca stała
Lokalizacja: Holandia

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie zamówień, przygotowywanie wysyłek, praca ze skanerem
  • obsługa wózków typu reachtruck po przejściu okresu wstępnego
  • załadunek i rozładunek produktów
  • inne prace magazynowe

Oczekiwania:
  • uprawnienia na wózki typu hef/reachtruck
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy magazynowej (magazynier/orderpicker) jako dodatkowy atut
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min. 3 miesiące
  • motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Oferta:
  • legalna i stabilna praca w Holandii
  • wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
  • pomoc w relokacji do Holandii
  • zakwaterowanie od 72 euro/tydzień
  • ubezpieczenie od 18 euro/tydzień

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem Randstad Polska zajmującym się projektami zagranicznymi:

Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grodzisk Mazowiecki, Katowice, Kielce, Kraków, Kutno, Legnica, Lublin, Łowicz, Łódź, Mielec, Opole, Poznań, Szczecin, Tychy, Wałbrzych, Wrocław

 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)