Operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Nr ref. ML/OWWWrzesnia/2016

Miejsce wykonywania pracy: Września

Opis stanowiska:
- obsługa logistyki wewnętrznej w zakresie przewożenia towarów i materiałów produkcyjnych na terenie zakładu
- dokonywanie załadunków i rozładunków
- kontrola i wypełnianie podstawowych dokumentów produkcyjno - magazynowych

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne
- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych gazowych i wymiany butli (warunek konieczny)
- mile widziane doświadczenie w magazynie wysokiego składowania

Oferujemy:
- umowę o prace tymczasową
- pracę w systemie III zmianowym lub IV brygadowym
- stawkę godzinową + premie kwartalne
- po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.