Opis stanowiska pracy

Praca w magazynie na wózkach widłowych (wysokościowych typu reachtruck ok. 9-12 metrów) oraz/lub na wózkach EPT (wózek paletowy z podnośnikiem elektrycznym).

Rozładunek i załadunek kontenerów przy użyciu wózka widłowego, układanie towaru na regałach, kompletacja palet, pakowanie produktów, ewidencjonowanie towaru, dbanie o dokumenty dostawcze. Wszelkiego rodzaju prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego.

OFERUJEMY:
- legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
- atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana stawka godzinowa)
- zakwaterowanie na czas zatrudnienia
- ubezpieczenie
- transport do pracy na terenie Holandii
- pomoc w organizacji i rezerwacji transportu z Polski do Holandii
- możliwość zatrudnienia i zakwaterowania dla par

Wymagania

- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych typu Reachtruck/EPT
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- status osoby niekaranej
- mile widziany certyfikat potwierdzający kwalifikacje (holenderski)

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. pół roku
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji