Operator wózka widlowego

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

PERSONNEL SOLUTIONS – Legalność świadczonych usług potwierdza Certyfikat nr 3636 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia

Dla Naszego Klienta, Lidera z branży produkcji ceramiki poszukujemy osób na stanowisko:‏

Magazynier - operator wózka widłowego‏

ZADANIA:
• Przyjmowanie wyrobów gotowych do magazynu oraz sprawdzanie ich zgodności z dokumentami
• Rozładowanie, załadowanie i rozwożenie towarów
• Sprawdzanie i przeliczanie stanów magazynowych

OFERUJEMY:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie ( razem około 2000 zł netto)
• Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv oraz o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

WYMAGANIA:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie
• Uprawnienia na wózki widłowe

Personnel Solutions Sp. z o.o.