Operator wózka widłowego

Work Service Express

Stryków, łódzkie

Miejsce pracy: Stryków

Miejsce pracy Stryków
Numer ref. : 43/5/LDPT/IP

Work Express jest jedną z największych firm oferujących kompleksowe rozwiązania z zakresu doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 1116). Nasz zespół specjaliści, którzy nieustannie dbają o podnoszenie standardów naszych usług. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki
- Kompletacja zamówień wysyłkowych na paletach zgodnie ze zleceniami oraz obowiązującymi procedurami,
- Jazda wózkiem widłowym,
- Utrzymywanie porządku w strefie pracy,
- Dbałość o powierzony sprzęt,
- Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania
- Uprawnienia na wózki jezdniowe (od wózków czołowych po wózki wysokiego składu),
- Doświadczenie jako operator wózka widłowego powyżej 6 miesięcy,
- Aktualne psychotesty,
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
- Umowę o pracę tymczasową,
- Pracę w systemie II i III-zmianowym,
- Pełny etat,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.