Operator Wózka Widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Skierniewice, mazowieckie

Miejsce pracy: Skierniewice

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towaru (artykuły spożywcze),
  • odbiór towaru z produkcji,
  • kompletacja towaru pod wysyłki,
  • praca na magazynie chłodnym

Wymagania:

  • posiadanie książeczki sanitarno - epidemiologicznej,
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego,
  • doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym,
  • dyspozycyjność w systemie trzech zmian,
  • dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie ( 16-18 zł brutto/h + premia miesięczna + 3 zł brutto do każdej przepracowanej godziny od 22.00 do 6.00),
  • umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze,
  • możliwość długiej perspektywy współpracy i bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • pracę w systemie trzech zmian
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials