Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
(nr ref.  OWW/05/16)
Do pracy w SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH (WOJ. ŚLĄSKIE)

Obecnie poszukujemy kandydatów bezpośrednio do pracy dla naszego klienta będącego czołowym producentem mebli w województwie śląskim. W związku z powyższym chcielibyśmy zaproponować współpracę osobom, które chętnie podejmą się zadań związanych między innymi z załadunkiem i rozładunkiem asortymentu, transportem wewnętrznym i zewnętrznym, alokacją asortymentu na magazynie, rejestrowaniem i generowaniem dokumentacji magazynowej

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

- posiadają uprawnienia na wózek widłowy z aktualnymi uprawnieniami
- posiadają doświadczenie w płynnej obsłudze wózka widłowego
- posiadają doświadczenie przy załadunkach
- znają podstawy gospodarki magazynowej
- mile widziane będzie prawo jazdy kat. b

… poza tym miło nam będzie spotkać osoby, które lubią wykonywać pracę z dokładnością i starannością, potrafią komunikować się z otoczeniem i utrzymywać partnerskie relacje w miejscu pracy.

Przyszłym pracownikom chcielibyśmy zaproponować:

- zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta w oparciu o umowę o pracę
- gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia po okresie próbnym ( ok. 3 miesięcy )
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- atrakcyjne systemy premiowe
- możliwość awansu uzależnioną od doświadczenia i umiejętności
- spotkania integracyjne kilkakrotnie w ciągu roku
- dodatkowe ubezpieczenie na korzystnych warunkach,
- wewnętrzny system nagród.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji