operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

miejsce pracy -> Ołtarzew

Randstad Polska Sp. z o.o. (nr. rej. 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

  • Chcesz uczestniczyć we wdrożeniach nowych projektów?
  • Lubisz pracować w zespole?
  • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym?
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym?
  • Szybko się uczysz i nie boisz się wyzwań?

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 38112
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pruszków

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózka widłowego (magazyn wysokiego składowania)
  • załadunek i rozładunek towaru

Oczekiwania:
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferta:

  • umowa o pracę (od poniedziałku do piątku 8 h dziennie)
  • stawka godzinowa + system premiowy
  • rozwój wewnątrz organizacji
  • bezpłatny dojazd ze stacji PKP Pruszków

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta możesz skontaktować się z nami:

  • wysyłając CV przez formularz
  • wysyłając SMS o treści: Praca Wózek (oddzwonimy)
  • dzwoniąc pod nr. 722301002

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)