Opis stanowiska pracy

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493)istnieje od 2002 r. Zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Dynamiczny rozwój, systematycznie zwiększany udział w rynku pracy tymczasowej, Agencja zawdzięcza przestrzeganiu jakości świadczonych usług oraz rzetelnemu traktowaniu swoich Pracowników. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Moszna Parcela koło Pruszkowa
Nr Ref.: OWW/APT

Opis stanowiska:
obsługa wózka widłowego,
rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich,
rozlokowanie przesyłek na magazynie.

Oferujemy:
stawki godzinowe 18,00 i 19,00 zł brutto,
stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
odzież roboczą.

Czas pracy:
zmiana popołudniowa lub nocna,
5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

Wymagania

uprawnienia na wózki widłowe,
doświadczenie w obsłudze wózków widłowych – mile widziane,
chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia,
motywacja do pracy,
niekaralność.

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka