Operator wózka widłowego

SAS Logistic

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

SAS Logistics Sp. z o.o dla swojego niemieckiego klienta poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
obsługa wózków paletowych ręcznych i elektrycznych
doświadczenie przy wózkach 3 i 6 widłowych
praca na 2 zmianach

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
atrakcyjne wynagrodzenie i długoterminową współpracę
profesjonalną pomoc w organizacji wyjazdu i pobytu
organizację zakwaterowania

Wymagania

dobra sprawność fizyczna
odpowiedzialność
dobra znajomość j. niemieckiego
prawo jazdy i samochód

SAS Logistics Sp. z o.o wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr. 3688

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "APLIKUJ" pod ogłoszeniem.

Prezentacja firmy

Firma SAS Logistic Sp. z o.o. od ponad 8 lat specjalizuje się w pracy t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis