Opis stanowiska pracy

FM Logistic - międzynarodowy operator logistyczny poszukuje do pracy w nowym magazynie przeładunkowym kandydatów do stałej pracy na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • rozładunki i załadunki towarów (ręczne oraz przy użyciu wózków widłowych);
  • dokonywanie przeładunku towaru klientów;
  • nadzór nad dokumentacją przewozową.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia do obsługi wózkow widłowych;
  • dyspozycyjność (praca zmianowa);
  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu pracy;
  • dostępność (praca od zaraz).

Prezentacja firmy

FM Logistic rozpoczęło swoją działalność w Polsce, w 1995 roku, budując ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka