Operator Wózka Widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Przyjęcie towarów, rozładunki i załadunki samochodów, sprawdzanie towaru wg dokumentów
  • Rozmieszczenie elementów zgodnie z przyjętymi lokalizacjami regałowymi
  • Obsługa transportu wewnętrznego

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie mile widziane
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY OD 01.03.2024

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • System pracy 2-zmianowy (6-14, 14-22)
A poza tym:
  • Możliwość nadgodzin
  • Stołówka pracownicza
  • Parking na terenie firmy
  • Dodatki Manpower Premium (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki partnerskie)
  • Praca u dynamicznie rozwijającego się lidera branży elektronicznej

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w opcję APLIKUJ na stronie i wypełnienie formularza.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Miejsce pracy: Łódź Olechów
Nr. Ref.: 10610
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy