Operator wózka widłowego

Seito Polska Sp. z o.o.

Dębica, podkarpackie

Miejsce pracy: Dębica

TWOJE ZADANIA:

  • transport elementów i półfabrykatów do maszyn produkcyjnych
  • rozładunek/załadunek samochodów dostawczych
  • prace porządkowe oraz pomocnicze na magazynie

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + premie za obecność, kompetencyjna, dodatki weekendowe i świąteczne)
• System premii za zaangażowanie pracowników
• Stabilne zatrudnienie
• prywatną opiekę medyczną z dostępem do szeregu specjalistów i domowych wizyt lekarskich
• dofinansowanie do kart sportowych
• dodatkowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
• pracę w systemie ciągłym

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.