ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
• Praca w magazynie firmy produkcyjnej,
• Przygotowanie towaru do wysyłki,
• Załadunek i rozładunek towaru,
• Transport i logistyka wewnętrzna,
• Obsługa wózka widłowego.

Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, mile widziana obsługa wózków widłowych wysokiego składu,
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
• Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
• Rzetelność i chęć do pracy.

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Dodatkowe premie
• Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym
• Bezpłatny dojazd dla pracowników z okolic Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina, Zawiercia, Jaworzna, Olkusza

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Praca tymczasowa.
Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials