Operator Wózka Widłowego

SPM Poland Sp. z o.o.

Bieruń, śląskie

Od: SPM Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bieruń

SPM Sp. z o. o. to spółka córka Sistema Poland. Sistema Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych. Sistema jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż.

W swojej pracy zespół Sistema Poland stosuje najnowsze rozwiązania organizacyjne oraz zaawansowane technologie. O sukcesie decyduje doświadczenie zdobywane systematycznie na rynku polskim od 1994 roku.

Obowiązki:

  • Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało przewożenie towaru (puszek, butelek) do różnych lokalizacji wewnątrz magazyn

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne, długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premie
  • Możliwość pracy w systemie dwuzmianowym
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego.
  • Uprawnienia na wózek widłowy, aktualne orzeczenie psychotechniczne
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • Dokładność, precyzja