Operator wózka widłowego

Work Service Express.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Stanowisko pracy: Operator Wózka Widłowego

Oferujemy
- umowa o pracę,
- pracę w systemie 4 brygadowym lub 3 zmianowym,
- transport pracowniczy: Pietrzykowice, Żywiec, Mikuszowice, Wilkowice, Rybarzowice, Łodygowice, druga trasa: Andrychów, Kęty, Kozy, trzecia: Brzeszcze, Jawiszowice, Stara Wieś, Bestwina, Czechowice-Dziedzice.

Zakres obowiązków
- Prawidłowa identyfikacja w systemie przygotowywanych detali,
- Prawidłowa lokalizacja przygotowanych detali,
- Lokalizacja transportowanych detali zgodnie z obowiązującą instrukcją BHP,
- Prawidłowe i terminowe zaopatrzenie linii produkcyjnych w materiały,
- Utrzymywanie czystości i porządku na terenie magazynu.

Wymagania
- mile widziane wykształcenie zawodowe,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- uprawnienie na wózki widłowe.

Praca na terenie Bielska-Białej lub Czechowic-Dziedzic.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.