OTTO Work Force OTTO Work Force

Operator wózka widłowego

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Dla jednego z naszych klientów, wiodącej firmy logistycznej istniejącej od 14 lat i mającej ugruntowaną pozycję na rynku, pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: AS/VE/06/2015
miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
- załadunek i rozładunek materiałów,
- rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz bezpieczne ich układanie.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w miłej atmosferze w nowo powstałym projekcie,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22).

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe,
- doświadczenie w pracy na magazynie oraz na wózkach widłowych (mile widziane wózki chwytakowe),
- niekaralność,
- odpowiedzialność za powierzone zadania,
- zaangażowanie oraz dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal.
W razie dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem we Wrocławiu pod nr 513090281.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.