Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, jednego z liderów wśród przedsiębiorstw świadczących usługi montażowe i przemysłowe w Niemczech, w dziedzinie materiałów budowlanych i przemysłu betonowego, sprzedaży, składowania i logistyki, poszukujemy do pracy w Niemczech osób na stanowisko Operatora wózków widłowych.

Obowiązki:
- Obsługa wózka widłowego z podwójnym rzędem wideł: Obciążenie i załadunek
palet z płynnym nawozem i innymi nawozami
- Obsługa wózka widłowego z zamkiem kulowym: Załadunek sprasowanych belek
odpadów i transport do centrów recyklingu i sortowanie

Oferujemy:
- Możliwość długoterminowego zatrudnienia
- Wsparcie ze strony kompetentnego opiekuna pracy
- Możliwości rozwoju przez profesjonalistów dla pracowników z własnym zakresem
odpowiedzialności
- Wgląd do różnych działań i obszarów pracy
- Stawki godzinowe i punktualne wynagrodzenie
- Dodatki wakacyjne i świąteczne, zgodnie z umową stawkową
- Umiejscowienie noclegu na miejscu pracy - bez dodatkowych opłat

opis dodatkowy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 88)

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych z podwójnym rzędem wideł lub
zamkiem kulowym
- Mile widziane doświadczenie w przemyśle nawozowym lub gospodarce odpadami
- Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego - przynajmniej komunikatywny
- Prawo jazdy uprawniające do obsługi samochodów osobowych (kat. B)

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji