Opis stanowiska pracy

Firma "Prodigo" poszukuje osób na stanowisko : Operator Wózka Widłowego. Praca 3- zmianowa. Szukamy pracowników z uprawnieniami, oraz Pracowników technicznych-Sortowaczy Odpadów.

Wymagania

• Obsługa wózka widłowego, wózka jezdniowego z napędem silnikowym,
• Transport odpadu na terenie fabryki,
• Sortowanie, segregacja odpadu zgromadzonego na placu magazynowym,
• Umieszczanie wysortowanych odpadów w wyznaczonych pomieszczeniach i pojemnikach do magazynowania lub transportu,
• Identyfikacja poszczególnych rodzajów odpadów,
• Segregowanie odpadów na linii produkcyjnej,
• Bieżąca obsługa belownicy, prasy do odpadów,
• Dbanie o właściwy porządek na terenie pomieszczeń sortowania i składowania odpadów oraz czystość podległych urządzeń i narzędzi pracy,
• Wykonywanie prac porządkowych – utrzymanie czystości na terenie pomieszczeń pracy i placu z kontenerami.

Prezentacja firmy

Prodigo<br/><br/>Grupa Prodigo składa się z dwóch podmiotów: Prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców