Opis stanowiska pracy

Grupa Producentów Owoców w okolicy Grójca szuka osób na stanowisko operator wózka widłowego.

Zakres obowiązków:
- rozładunek oraz załadunek samochodów ciężarowych: skrzynio palety z jabłkami, puste skrzynio palety, kartony na owoce, palety, palety z owocami
- wypisywanie dokumentów WZ i PZ
- kontrola stanu technicznego wózka
- wykonywanie pozostałych czynności związanych z pracą na magazynie

Oferujemy:
- stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie
- pracę w młodym zespole

Wymagania

- praktyczna umiejętność jazdy wózkiem widłowym
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność
- umiejętność podejmowania decyzji, inicjatywa
- dyspozycyjność
- zamieszkanie w granicach 30 km
- w przypadku gotowości do zmiany miejsca zamieszkania w celu podjęcia pracy proszę o załączenie listu motywacyjnego

Prezentacja firmy

Podążając za aktualnymi trendami rynku i łącząc nowoczesność z pa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji