operator wózka widłowego - zatrudnienie na stałe

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Pracownicy z uprawnieniami na wózek widłowy potrzebni od zaraz!  Dla naszego Klienta, z branży logistycznej, który posiada najnowocześniejsze centrum logistyczne w Bielanach Wrocławskich, poszukujemy pracowników do pracy w magazynie na pełny etat. Zadzwoń do naszego Konsultanta i dowiedz się więcej szczegółów.

Nr ref.: 40997
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie i etykietowanie
  • praca przy użyciu skanera ręcznego

Oczekiwania:
  • oferta dla kandydatów z uprawnieniami na wózek widłowy - wymagane dokumenty w języku polskim
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - praca na 2 zmiany (dzienna i nocna)
  • dobra kondycja fizyczna
  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • ścisłe przestrzeganie zasad BHP

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjna stawka godzinowa + system premiowy
  • praca średnio 4 dni w tygodniu po 10h
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające
  • bezpłatny transport pracowniczy
  • dofinansowanie do obiadów+ inne benefity

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)