Operator wózka widłowego wysokiego składy - Sosnowiec za Fashion House

Work Service Express.

Sosnowiec , śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Agencja Pracy Tymczasowej Work Service Express to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej, certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116.

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Operator wózka widłowego wysokiego składu

Zakres obowiązków:
- Obsługa wózka widłowego wysokiego składu (wózki boczne)
- Składowanie towaru na regały wysokiego składu
- Załadunek/rozładunek tirów
- Prace na magazynie z odzieżą sportową

Oferujemy:
- Umowa o pracę na pełny etat
- Praca w znanej firmie logistycznej
- Stała opieka koordynatora
- Praca w systemie zmianowym
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- Mile widziane badania psychotechniczne
- Doświadczenie w pracy przy obsłudze wózka widłowego wysokiego składu (dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy obsłudze wózków bocznych)
- Chęć długofalowej współpracy
- Duża motywacja do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.