Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Logart

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • transport towarów wewnątrz magazynu
  • wykonywanie bieżących zadań zleconych

Oferta

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio u pracodawcy)
  • praca w systemie 2-zmianowym (6-14/14-22)
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2800zł brutto+premia uznaniowa do 15%

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
  • doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi wysokiego składowania (warunek konieczny)
  • własny dojazd do pracy
  • znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka