Operator wózka widłowego Tychy

Jobman Group Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli poszukujesz pracy na najbliższe kilka miesięcy lub dłużej to:

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Oferta pracy tymczasowej.

Poszukujemy osób do pracy na wózkach widłowych.

W pracy będziesz odpowiedzialny za:
- wykonywanie zleconych prac związanych z pracą na magazynie i na poszczególnych działach.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę:

- oferujemy umowę o pracę tymczasową, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii,
- dajemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- będziesz miał stałe godziny pracy.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

- posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny),

- jesteś gotowy do pracy w systemie 3 zmianowym.

Jak aplikować?:
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm).

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne