Operator wózka widłowego - magazynier

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Swarzędz

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym z okolic Swarzędza, poszukuje kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:

Lokalizacja: Swarzędz

Opis stanowiska:
- składowanie dostaw
- przygotowanie towarów do wysyłki
- załadunki i rozładunki towarów
- zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
- utrzymanie porządku na magazynie
- praca od poniedziałku do piątku

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- doświadczenie w pracy na magazynie
- motywacja do stabilnego, długoterminowego zatrudnienia
- odpowiedzialność, uczciwość
- pracowitość i umiejętność współpracy

Oferujemy:
- umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z klientem
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- stabilność zatrudnienia w nowoczesnym i rozwijającym się zakładzie z kapitałem zagranicznym
- możliwość zatrudnienia od zaraz

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

* Oferta pracy stałej.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.