Operator wózka widłowego / Magazynier

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży Automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • załadunki oraz rozładunki samochodów ciężarowych (z doku załadunkowego)
  • lokowanie towaru na regałach wysokiego składowania
  • kompletacja zamówień
  • obsługa skanera
  • wykonywanie obowiązków w oparciu o procedury - jakość, bezpieczeństwo

Wymagania

  • minimum 1,5 roku doświadczenia jako operator czołowych wózków widłowych
  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu
  • mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe lub wyższe
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny (m.in dofinansowanie do karty MultiSport, obiadów oraz urlopu)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą
  • szkolenie wprowadzające do objęcia stanowiska
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.