Operator wózka widłowego/magazynier. Od zaraz! Tychy, Bieruń, Oświęcim, Mysłowice!

Work & People Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy Operatorów wózków widłowych z funkcją magazyniera.

Zakres obowiązków:
- obsługa produkcji na wózku widłowym;
- prace magazynowe;
- rozładunek i załadunek dostaw.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę;
- wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii (uznaniowa, absencyjna, świąteczna, wakacyjna);
- pełny pakiet socjalny (np. dofinansowanie do posiłków, karta Multisport).

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe;
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie;
- gotowość do pracy na 3 zmiany.

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 167PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowa, absenycna, świąteczna, wakacyjna.
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji