Operator wózka widłowego - Koninko k. Poznania

OTTO Work Force

Koninko, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Koninko

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Koninku poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Nr. Ref. MK/OWWkon/2016

Miejsce pracy: Koninko k. Poznania

Opis stanowiska pracy:

- załadunek i rozładunek transportów;
- kompletacja towaru i obsługa skanera magazynowego;
- przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora;
- zgłaszanie przełożonemu wszelkich nieprawidłowości występujących w systemie;

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- odpowiedzialność;
- znajomość obsługi komputera;

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową;
- pracę tylko w ciągu dnia, bez nocek, zmiany: 7-15, 8-16, 9-17 i 10-18,
- stawkę godzinową 16 zł brutto;
- premie (regulaminowa i uznaniowa);
- równoważny system czasu pracy;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.