Operator wózka widłowego - Gliwice

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

OTTO Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm z branży logistycznej/automotive w Europie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. ID/OWW/08/2016
Miejscowość: Gliwice, woj. śląskie

OPIS STANOWISKA PRACY:

- Obsługa wózka widłowego,
- Rozładunek i załadunek towarów,
- Kontrola i transport wewnętrzny towarów w magazynie,
- Kompletacja wysyłek zgodnie ze specyfikacją zamówień,
- Umiejętne i sprawne przygotowywanie towarów do wysyłki i ich transportowanie,

WYMAGANIA:

- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych elektrycznych, uprawnienia SEP
- Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie trzy zmianowym,
- Umiejętność współpracy w zespole.
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

OFERTA:

- Umowę o pracę tymczasową,
- Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- Po okresie próbnym możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Nr wpisu do rejestru zatrudnienia: 2590

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.