Operator wózka widłowego frontowego (z doświadczeniem) okolice Berlina

Old School Industries Hamburg Gmbh

Niemcy, Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Od 1 lipca 2019 roku poszukujemy kilku nowych pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego frontowego (z doświadczeniem)
Miejsce pracy: okolice Berlina (Baruth)

Obowiązki:
• przygotowywanie i kompletowanie zamówień (praca na wózku widłowym frontowym i elektrycznym)
• przygotowywanie towaru do wysyłki (towar: laminat podłogowy)
• załadunek i rozładunek dostaw
• dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Oferujemy:
• - zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas określony, a w perspektywie na czas nieokreślony
• - szkolenie na stanowisko pracy
• - opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
• - stawkę godzinową 11,00 € brutto/h plus system premiowy
• - możliwość wypracowywania nadgodzin
• - możliwość pobierania zaliczek
• - dodatkowe wynagrodzenie za prace w godzinach nocnych i niedzielnych
• - dodatek świąteczny i wakacyjny
• - opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• możliwość znalezienia zakwaterowania w pokojach 2-osobowych (od 50 euro/mc do 120 euro/mc )

Proszę zaznaczyć w jakim stopniu znają Państwo j. angielski lub j. niemiecki.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
• - doświadczenia w pracy na wózku widłowym frontowym
• - komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
• - gotowości do podjęcia stałej pracy w systemie 3-zmanowym w okolicach Berlina (miasto Baruth)
• - własne auto
• - sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną agencją pracy tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis