Operator wózka widłowego-Czeladź

Plus Kadra Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź

Główne obowiązki:

-prace magazynowe,
-rozładunek i załadunek towaru,
-rozwożenie i lokowanie towaru na paletach,

Wymagania:

-uprawienia na wózki widłowe,
-mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku,
-aktualna książeczka sanepidowską,

Oferujemy:

-umowa zlecenia na 5 miesięcy, potem przejście bezpośrednio pod firmę,
-praca w systemie 3-zmianowym,
-możliwość dodatkowej pracy w weekendy,
-atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
-dofinansowanie do karnetów sportowych- MULTISPORT,

Proszę o wysłanie CV za pomocą przycisku - Aplikuj

ul. Dąbrowskiego 22/207
40 032 Katowice

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1676/3

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.