Operator wozka widlowego bocznego

Pran Sp. z o.o.

Goch, Niemcy , zagranica

Opis stanowiska pracy

Do firmy logistycznej z miejscowosci Goch, poszukujemy doswiadczonych operatorow wozkow widlowych bocznych.
Firma specjalizuje sie w wysylce roznego rodzaju towaru: czesci maszyn, materialy budowlane, odziez, artykuly spozywcze, papiernicze itp.

Zadaniem pracownika bedzie skladowanie towaru za pomoca wozka widlowego bocznego z wysiegnikiem do 9 m.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Mozliwosc pracy na zmiany wraz z dodatkami
- Zakwaterowanie firmowe
- Transport do pracy
- Ubezpieczenie oplacane przez pracodawce
- Prace na dluzszy okres czasu

Wymagania

- Aktualny certyfikat na wozki boczne
- Doswiadczenie na wozkach bocznych min.6 cy
- Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- Mile widziane prawo jazdy

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min.6 miesiecy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka