Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2016.

Operator wózka widłowego bocznego (Reachtruckchauffeur)

Opole, opolskie

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta obecnie poszukujemy osób do pracy w przedsiębiorstwie Lidl. Praca przy zbieraniu zamówień przy pomocy wózka widłowego bocznego.

Miejsce pracy: WEERT

Wymagania

Wymagania:

- certyfikat
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- co miesięczne rozliczenia na twoje konto
- wizualny pasek wypłat, wyliczenia przepracowanych godzin oraz kosztów
- dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami
- organizację transportu za granicę sprawdzonymi przewoźnikami oraz na miejscu do pracy
- zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii oraz Belgii
- pełne ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności takich jak numer Sofii
- coroczne „jarografy” dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
- dla kandydatów poniżej 21 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższą holenderska stawkę ustawową
- możliwy wyjazd kredytowany
- zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej
... />i doradztwa personalnego, działająca głównie w branżach: konstrukcji metalowej, inżynierii, produkcji i logistyce.

W Polsce Covebo posiada cztery biura, w Niemczech jedno, oraz na Węgrzech dwa. Wszyscy nasi pracownicy są intensywnie szkoleni i zintegrowani w centrali organizacji w Holandii. W pełni rozumieją oni rynek pracy i to, co jest najważniejsze dla naszych Klientów. Cały potencjał wykwalifikowanej i zmotywowanej kadry Covebo przejawia się w jakości świadczonych usług.

Covebo wyróżnia się w skali międzynarodowej tym, że swą wielkość, zasięg łączy

z mentalnością małej organizacji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja