Operator wozka widlowego - Bawaria Niemcy

P.I.N. Personal GmbH

84030 Ergolding, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - firmy z branzy motoryzacyjnej poszukujemy pracownikow na stanowisko operatora wozka widlowego.

Do obowiazkow pracownika nalezy:

•obsluga wozka widlowego (czolowy lub boczny)

•zaladunek i rozladunek europalet oraz gitterboxow (metalowych skrzyn)

•rozmieszczenie towarow na regaly

•dbanie o lad i porzadek na miejscu pracy

Oferujemy:

•Zakwaterowanie

•Umowe na czas nieokreslony na niemieckich warunkach

•Opieke koordynatora

•Atrakcyjne wynagrodzenie

•Dieta miesieczna

•Pewna i stala prace od zaraz

Wymagania

Wymagania:

•uprawnienia na wozek widlowy

•doswiadczenie w pracy jako operator wozka widlowego

•znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu conajmniej komunikatywnym

•doswiadczenie w pracy z paletami i gitterboxami

•prawo jazdy oraz wlasny samochod - mile widziane

Prezentacja firmy

Egal, ob Kunde oder Bewerber, wir stellen uns auf die Bedürfnisse unsere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
b
Branża / kategoria:
Praca Logistyka