PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Operator Wózka Jezdniowego

Miejsce pracy: Murów k. Opole, Kluczbork

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych zgodnie z obowiązującymi procedurami (w tym BHP)
  • Codzienna obsługa wózka (w tym sprawdzanie stanu technicznego)
  • Zabezpieczanie ładunku przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wyładunku oraz transportu

Wymagania:

  • Ukończona edukacja na poziomie min. szkoły zasadniczej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych (spalinowych oraz z napędem akumulatorowym i wymianą butli przez suwnicę)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole i terminowość przy wykonywaniu zadań
  • Wysoka motywacja i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe i premiowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl