Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Wiertnicy

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej od 1991 roku, wykonującego specjalistyczne roboty fundamentowe, zdobywającego niezliczone nagrody m.in. trzykrotną nagrodę Ministerstwa Budownictwa, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • obsługa wiertnicy (poziom pionowy lub poziomy)
  • przestrzeganie zasad BHP na miejscu wykonywania pracy
  • dokładność w wykonywaniu obowiązków

Wymagania

  • umiejętność obsługi wiertnicy budowlanej
  • min. 2 - letnie doświadczenie w pracy przy obsłudze wiertnic
  • dyspozycyjność do wyjazdów – delegacje na terenie całej Polski
  • mile widziana umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne – podstawowe 4200 zł brutto
  • system rozliczeń delegacji wg Kodeksu Pracy
  • atrakcyjny system premiowania
  • firma zapewnia odzież roboczą
  • zakwaterowanie oraz niezbędne narzędzia pracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.