Operator Węzła Betoniarskiego

Transbet Sp. j.

Radymno, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Witam,
Poszukujemy osoby na stanowisko operator węzła betoniarskiego. Praca na terenie Radymna.

Do głównych obowiązków operatora należeć będzie:
- obsługa zautomatyzowanego węzła betoniarskiego i urządzeń z nim związanych
- monitorowanie dostaw surowców, zapewnienie odpowiedniej ilości dostaw surowców
- bieżąca kontrola produkowanej mieszanki betonowej
- bieżąca konserwacja i czyszczenie węzła, ustalenie przeglądów i konserwacji węzła
- nadzór nad stanem technicznym węzła
- utrzymanie czystości na placu produkcyjnym

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju
- interesującą pracę

Wymagania:
- Uprawnienia operatora węzła betoniarskiego
- Uprawnienia operatora ładowarki kołowej (mile widziane)
- Znajomość obsługi komputera
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Samodzielność i sumienność
- Terminowość i odpowiedzialność wykonywanych zadań
- Punktualność i zdyscyplinowanie

Prezentacja firmy

Od 20 lat zajmujemy się produkcją betonu towarowego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie