OPERATOR WALCARKI / GIĘTARKI - stawka do 22,25€ + dodatki; również jako asystent walcarza

Euro Work

Roermond lub Maasvlakte (Holandia), zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego Klienta w Holandii - wiodącego dostawcy kompleksowych rozwiązań w zakresie inżynierii projektowej i produkcji fundamentów morskich dla farm wiatrowych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WALCARKI / GIĘTARKI - stawka do 22,25€ + dodatki; możliwość podjęcia pracy również jako asystent walcarza

Zależy Ci na długotrwałym zatrudnieniu w firmie, która stawia na pracowników oraz ich rozwój? Chcesz otrzymywać wysokie wynagrodzenie wraz z licznymi dodatkami zmianowymi przy realnej gwarancji godzin? Ważne dla Ciebie jest darmowe zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym w dobrym standardzie?

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś "tak", ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Roermond lub Maasvlakte (Holandia)

Termin rozpoczęcia pracy: ustalany indywidualnie z Pracodawcą

Czas trwania projektu: długotrwała praca przy wieloletnich projektach; pierwszy kontrakt na 3 miesiące z możliwością przedłużenia; po 12 miesiącach możliwość przejścia na kontrakt bezpośrednio pod Pracodawcę (Fast Contract) ​

Opis stanowiska:

Praca jako operator walcarki / giętarki w firmie, która specjalizuje się w produkcji fundamentów morskich dla farm wiatrowych.​ Duże płyty muszą być walcowane / gięte na okrągło. Możliwość podjęcia pracy również jako asystent walcarza (w przypadku osób z mniejszym doświadczeniem).

Obowiązki:

  • Walcowanie dużych blach stalowych (około 42 ton i 27 metrów długości) w okrągłe powłoki, które pasują do siebie z dokładnymi tolerancjami
  • Praca z instrukcjami oraz rysunkami technicznymi
  • Wprowadzanie parametrów do maszyny walcującej na podstawie kart tras
  • Przenoszenie materiałów oraz sprawdzanie, czy płyty są czyste
  • Usuwanie łusek i/lub kadłubów z walca, jeśli są gotowe
  • Cięcie krawędzi oraz szlifowanie półfabrykatów
  • Informowanie koordynatora hali w przypadku odchyleń w zakresie jakości oraz wymiarów
  • Współpraca z asystentem oraz innymi pracownikami zespołu

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę podstawową brutto 15,22 - 22,25 euro/h (w zależności od doświadczenia)
  • Możliwość podjęcia pracy jako asystent walcarza
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w weekendy
  • Pakiet dodatków (za pracę w systemie zmianowym, za nadgodziny oraz za pracę w weekendy)
  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym
  • Stabilną, wieloletnią pracę u rzetelnego Pracodawcy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szansę na pozyskanie nowych kwalifikacji
  • Opiekę doświadczonego zespołu, który wdroży Cię w pracę na tym stanowisku
  • Darmową odzież roboczą, środki bezpieczeństwa oraz obuwie robocze (zapewnia Pracodawca)
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania

  • Znajomość maszyn do walcowania blach
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Umiejętność pracy z różnymi środkami transportu (suwnice, ciężarówki itp.)
  • VCA Basic w języku niemieckim, niderlandzkim lub angielskim (w przypadku braku Pracodawca pomaga w wyrobieniu uprawnień)

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work <br/> <br/>Jesteśmy agencją pośred... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
pierwszy kontrakt na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Zgodnie z treścią ogłoszenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji