Operator ustawiacz maszyn w Opalenicy

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Nowy Tomyśl, wielkopolskie

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Nr ref: OUM/Opalenica/082016/MJ

Zapewniamy bezpłatny dojazd autobusami zakładowymi na trasach:
Opalenica, Pniewy, Kościan, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski

Nasza oferta:

• wynagrodzenie podstawowe oraz premie regulaminowe
• pierwsza umowa na okres próbny na 3 miesiące przez APT, następnie przejęcie przez zakład pracy
• profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
• interesująca praca na stanowisku operatora ustawiacza maszyn
• udział w szkoleniach, dofinansowanie kształcenia
• dowóz do pracy w wybranych kierunkach
• pakiet socjalny i opieka medyczna

Zadania:

• ustawianie maszyn i urządzeń na kolejne warianty produkcyjne
• drobne naprawy, przeglądy i konserwacje
• prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
• współpraca z pracownikiem montażu

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie min. Zasadnicze, preferowane średnie techniczne w zakresie: mechanik, elektronik, automatyk itp.
• doświadczenie w firmie produkcyjnej minimum 8 miesięcy
• mile widziane doświadczenie w ustawianiu maszyn na różne warianty produkcyjne
• mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń
• praktyczna znajomość zagadnień elektroniki, mechaniki, pneumatyki i mechatroniki
• obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych

MIEJSCE PRACY: OPALENICA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku