Operator / Ustawiacz Maszyn CNC

Allcomp Polska

Katowice, śląskie

          Firma Allcomp Polska Sp. z o.o. to polski projektant i producent maszyn UNICUT do automatyzacji krojowni i optymalizacji procesu produkcyjnego. W oparciu o nasze 20-letnie doświadczenie proponujemy Naszym Klientom rozwiązania, które automatyzują, usprawniają oraz poprawiają rentowność kolejnych etapów procesu produkcji wyrobów tekstylnych i tapicerowanych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz rozwiązania "szyte na miarę". Zaufali nam Klienci w 26 państwach na 3 kontynentach.
PROMUJEMY POLSKĄ TECHNOLOGIĘ I POLSKIE ROZWIĄZANIA
Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Obsługa maszyn Haas, Kimla, Doosan (tokarki numeryczne i frezarki numeryczne).

Obowiązki:

  • obsługa maszyn CNC,
  • montaż oprzyrządowania oraz przezbrajanie maszyn,
  • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego,
  • dbanie o jakość wytwarzanych elementów,
  • bieżąca kontrola pracy maszyny,
  • kontrola jakości wykonanych detali,
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi,
  • zależnie od umiejętności kandydata również programowanie maszyn.

Wymagania:

  • znajomość sterowania Fanuc, ISO,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętność samodzielnej obsługi tokarek/frezarek CNC,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność montażu oprzyrządowania i przezbrajania maszyny będzie dodatkowym atutem (produkcja seryjna / jednostkowa),
  • umiejętność programowania maszyn będzie dodatkowym atutem,
  • chęć samokształcenia i angażowanie się w powierzone zadania,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie oraz młodym zespole pracowników. Zapewniamy duże możliwości rozwoju w oparciu o szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Oferujemy:
          Szukamy osób, które chcą w Naszej Firmie wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę i współtworzyć ciekawe, innowacyjne projekty. Cenimy ludzi zaangażowanych, uśmiechniętych, z poczuciem humoru, którzy chcą się rozwijać i wspólnie z Nami budować Naszą markę.
Dołącz do Allcomp Polska i stań się częścią Naszego Zespołu!