Operator - Ustawiacz Maszyn CNC - tokarek / frezarek

CFT PRECYZJA Sp. z o.o.

Czosnów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie;
  • samodzielność w ustawianiu maszyn;
  • programowanie/obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki);
  • praca z jednym z układów sterowania: Sinumerik , Fanuc, Heidenhain;
  • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi;
  • ustawianie i wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;
  • nadzór nad przebiegiem procesu; wprowadzanie korekt, dobór parametrów;
  • współpraca z technologami/programistami.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe jako operator CNC;
  • samodzielność w ustawianiu maszyn z dostarczonego przez programistę programu;
  • kontrola jakości wytworzonych produktów poprzez pomiar metrologiczny;
  • samodzielny dobór i wymiana narzędzi;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość podstaw technologii wykonania.

Prezentacja firmy

CFT Precyzja Sp. z o.o. została założona w 2004 roku. Głównym filarem dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji