Operator/Ustawiacz Maszyn CNC (FREZER)

Infoster Projekt Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa maszyn sterowanych numerycznie
• Samodzielność w ustawianiu maszyn
• Programowanie/obsługa maszyn CNC (frezarki)
• Praca z jednym z układów sterowania: Sinumerik , Fanuc, Heidenhain
• Dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi;
• Ustawianie i wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;
• Obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;
• Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;
• Nadzór nad przebiegiem procesu ;wprowadzanie korekt, ustawianie parametrów
• Współpraca z technologami/programistami

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka polskiego
• min 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku - umiejętność obsługi/programowania maszyn sterowanych numerycznie CNC

Oferujemy:

• Firma oferuje w ramach pakietu nieodpłatnie w użytkowanie mieszkanie dla kandydata ( ewentualnie wraz z rodziną ) w Tarnowie
• Dodatkowe ubezpieczenie i Kartę Medyczną
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się w chwili obecnej konstruowaniem maszyn i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Motoryzacja / Automotive