Operator - ustawiacz ekstrudera w Strzelcach Opolskich

Coroplast Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Coroplast Polska buduje nowoczesną halę i rozwija produkcję.

W związku z tym zatrudni osoby do pracy na stanowisku operator-ustawiacz ekstrudera.

Praca obejmuje obsługę ekstrudera , ustawianie i kontrole parametrów procesu produkcyjnego, pracę z dokumentacją produkcyjną.

Wymagania

Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie na stanowisku operator maszyn lub ustawiacz linii produkcyjnych, gotowość do pracy na 3 zmiany, mile widziana znajomość procesów wytłaczania oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie (3000 PLN Brutto) stabilną pracę w dobrze zorganizowanym, zarządzanym i doświadczonym zespole, zdefiniowaną ścieżkę kariery: operator; operator ustawiacz -> ekspert produkcji, brygadzista -> technolog procesu, 3-9 m-cy szkolenia w centrali w Niemczech, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ubezpieczenie grupowe + prywatna opieka medyczna na korzystnych warunkach.

Prezentacja firmy

www.coroplast.de

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne