Operator urządzeń przetwórstwa tworzyw sztucznych - wytłaczarka

PRI-MAT 3D sp. z o.o

Tarnowo Podgórne k Poznań, Sady, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań i obowiązków operatora urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych:

• obsługa urządzeń ( wytłaczarki ) w procesie produkcji
• miejsce pracy : PRI-MAT 3D Tarnowo Podgórne

Oferujemy:

• możliwość przyuczenia i zdobycia cennego doświadczenia
• praca w młodym zespole
• praca w trybie jednozmianowym
• możliwość pracy przy nowoczesnych technologiach i w rozwijającej się branży

Wymagania

• mile widziane doświadczenie na wymaganym stanowisku pracy

• podstawowa znajomość mechaniki i pracy z narzędziami

• umiejętność obsługi drukarki 3D FDM będzie dodatkowym atutem

• dokładność

• rzetelność

• sumienność

• gotowość do nauki

• brak przeciwwskazań do wykonywania tego typu pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy polskim producentem filamentu do drukarek 3D. <br/> <br/> <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis