OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO

HR International Sp. z o.o.

Frankfurt nad Menem, Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Polski HR International Sp. z o.o. to spółka należąca do Polskiego HR S.A Prowadzimy kompleksowe rekrutacje i leasing personelu. Dostarczamy profesjonalnych pracowników bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim HR S.A.
Polski HR International Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Oferujemy:

• zakwaterowanie w Niemczech
• międzynarodowe środowisko w Niemczech
• stabilne i legalne zatrudnienie
• ubezpieczenie

Obowiązki:

• udział w procesie wytwarzania półproduktów i produktów chemicznych
• kontrolowania przebiegu procesów technologicznych przemysłu chemicznego
• obsługiwanie maszyn i urządzeń przemysłu chemicznego
• przygotowywanie instalacji do produkcji jak również do czyszczenia aparatury
• regulacja parametrów procesu (sprawdzanie temperatury, ciśnienia)
• odbiór dostaw materiałów – załadowywanie i rozładowywani cystern
• załadowywanie materiałów na palety

Oczekiwania:

• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• doświadczenie w obsłudze urządzeń przemysły chemicznego mile widziane
• wykształcenie kierunkowe - ukończona szkoła zawodowa w tym kierunku mile widziane
• gotować do podjęcia zatrudnienia w zakładzie chemicznym produkującym związki wykorzystywane w środkach piorących i wybielaczach
• gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz zgłoszeniowy w temacie wpisując: OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO
Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR International Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.