Operator urządzeń do produkcji - Gliwice

Work-Point

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży odlewniczej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator urządzeń do produkcji - nr ref. OUP-042015

rodzaj pracy: praca tymczasowa od zaraz do 31.05.2015r. (okres próbny 1 miesiąc, a następnie możliwość przedłużenia) praca w pełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę tymczasową.

miejsca pracy : Gliwice – 4 etaty

z możliwością przejęcia przez Pracodawcę

Zakres obowiązków:

- obsługa urządzeń produkcyjnych wydziału walcowni (m.in. szczotki grubej i nożyc, taśmy, walcarki),
- czyszczenie balach przed obróbką,
- proste prace produkcyjne.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze urządzeń walcowni i odlewni,
- uprawnienia SEP do 1KV będą dodatkowym atutem,
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- uczciwość, rzetelność i zdyscyplinowanie
- mile widziane osoby po studiach wyższych inżynierskich (obróbka metali, wytrzymałość materiałów i itp.) chcące nauczyć się również fachu.

Oferujemy:

- pracę w dużej produkcyjnej firmie,
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
- w pierwszym etapie przeszkolenie w zakresie prac produkcyjnych,
- wynagrodzenie podstawowe 10,70 zł brutto za godzinę,
- premia uznaniowa,
- pozostałe dodatki,
- pewne wynagrodzenie,
- system pracy dwuzmianowy, możliwy trzyzmianowy.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego OUP-042015. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 5365

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 31.05.2015 z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji